Members

Sipos Istvan - tiszteletbeli tag (Hang - televízió)
Kovács Zoltán (Vágó)
Admin (Rendező - televízió)
Kozma Éva (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Almási Réka (Rendező)
Kresmery Dániel (Producer)
Almási Tamás (Rendező)
Kriskó Ancsa (Smink-, fodrász- és maszkmester)
András Ferenc (Rendező)
Kulka János (Filmszínész)
Anger Zsolt (Filmszínész)
Kund Barbara (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ardai Tamás (Rendező - televízió)
Kunert Péter (Zeneszerző)
Asztalos Adrien (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kurucz Sándor (Operatőr)
Balázs Ádám (Zeneszerző)
Lajos Tamás (Producer)
Balázs Gábor (Hang)
Lakos Nóra (Rendező - televízió)
Balázs István Balázs (Operatőr - televízió)
Laska Pál (Forgatókönyvíró)
Balázs Krisztina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
László Gábor (Rendező)
Balla Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
László Sára (Producer)
Balogh György (Rendező)
László Zsolt (Operatőr)
Balogh László (Rendező - televízió)
Lemhényi Réka (Vágó)
Balsai Móni (Filmszínész)
Lengyel Rita (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Bán János (Filmszínész)
Lévai Balázs (Producer)
Banovits Vivianne (Filmszínész)
Levendel Sára (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Barbalics Péter (Producer)
Lukács Péter Benjámin (Hang)
Bárdos Csaba (Animációs - televízió)
M.Kiss Csaba (Rendező)
Bárdosi Ibolya (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Madácsi Imre Péter (Hang)
Barnóczki Ákos (Rendező)
Madarász Isti (Rendező)
Barsi Béla (Vágó)
Major Csaba (Hang)
Básti Juli (Filmszínész)
Major István (Producer)
Bede-Fazekas Szabolcs (Filmszínész)
Makk Ildikó (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Békés Itala (Filmszínész)
Márta István (Zeneszerző)
Belénessy Csaba (Producer - televízió)
Máthé Tibor (Operatőr)
Bella Máté (Zeneszerző)
Mayer Zoltán (Operatőr)
Benkovits Bálint (Rendező - televízió)
Mécs Monika (Producer)
Bereczki Csaba József - elnökségi tag (Rendező)
Medvigy Gábor (Operatőr)
Bergendy Péter (Rendező)
Merza Gábor Márton (Filmszínész)
Berger József (Producer)
Mesterházy Ernő (Producer)
Berger László (Operatőr)
Mészáros Máté (Filmszínész)
Bernáth Szilárd (Rendező)
Mezei Áron (Vágó)
Berta Enikő (Rendező - televízió)
Miklós Mari (Vágó)
Blake-Horvàth Csilla (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Mikulás Ferenc (Animációs - televízió)
Bodzsár István (Producer)
Miló Mihály (Operatőr)
Bodzsár Márk (Forgatókönyvíró)
Móczán Péter (Producer)
Bognar Attila (Producer)
Mohai György (Hang)
Böhm András (Producer)
Moharos Attila József (Rendező - televízió)
Bőhm Dániel (Hang)
Mohi Sándor (Operatőr - televízió)
Bonta Zoltán (Rendező)
Moldvai Márk (Zeneszerző)
Borbély Alexandra (Filmszínész)
Molnár Levente (Filmszínész)
Bozsogi János (Rendező - televízió)
Molnár Piroska (Filmszínész)
Breckl János (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Mosonyi Szabolcs (Rendező)
Bródy Gábor (Producer - televízió)
Mózes Gyula István (Vágó)
Brúnó Péter György (Producer)
Muhi András dr. (Producer)
Bucsi Réka (Animációs - televízió)
Muhi Klara dr. (Forgatókönyvíró)
Bunyik Bela (Producer)
N. Forgács Gábor (Rendező)
Buvári Tamás (Rendező - televízió)
Nádasy László ifj. (Operatőr - televízió)
Cakó Ferenc (Animációs - televízió)
Nádorfi Lajos (Operatőr - televízió)
Csákányi Eszter (Filmszínész)
Nagy András (Operatőr)
Csatári Viktória (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Nagy Ernő (Operatőr)
Csernai Judith (Producer)
Nemes Jeles László (Rendező)
Csicskár Dávid (Rendező)
Nemeth Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Csortos Szabó Sándor (Producer - televízió)
Neukum Nóra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Czakó Judit (Vágó)
Novák Emil - elnökségi tag (Operatőr)
Czakó Noémi (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Novák János (Zeneszerző)
Czomba Imre (Zeneszerző)
Novák Tamás (Rendező - televízió)
Dala István (Operatőr)
Nyerges András Imre - tiszteletbeli tag (Hang)
Dárday István (Rendező)
Oberfrank Pál György (Filmszínész)
Deák Péter (Producer)
Oláh Kata (Rendező - televízió)
Dér András (Rendező - televízió)
Oláh Zoltán (Operatőr)
Dér Asia (Rendező)
Ónodi Eszter (Filmszínész)
Détári Géza (Producer)
Ordódy Judit (Producer - televízió)
Dévényi Tamás (Hang)
Orosz Dénes (Rendező)
Dézsy Zoltán (Rendező - televízió)
Orosz Tibor (Producer)
Divinyi Réka (Forgatókönyvíró)
Osváth Gábor (Producer)
Dobó Kata (Filmszínész)
Pacsay Attila (Zeneszerző)
Dobos Tamás (Operatőr)
Pajer Róbert (Rendező)
Dobray György (Rendező)
Páll Zsolt Ákos (Filmszínész)
Dombrovszky Linda Emese (Rendező - televízió)
Pallós Nelli (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Dömötör Péter (Operatőr - televízió)
Pap Ferenc (Operatőr)
Dora György (Producer)
Papp Gábor Zsigmond (Rendező - televízió)
dr Erdélyi Gábor - tiszteletbeli tag (Hang)
Parádi Gergely (Zeneszerző)
dr. Kollarik Tamás (Producer - televízió)
Pataki Szandra (Animációs - televízió)
Edelényi János (Rendező)
Pék Csaba (Producer)
Egri Pál Zoltán (Producer)
Petényi Katalin (Rendező)
Elek Judit (Rendező)
Péterffy Máté (Hang)
Erős Csaba Attila (Hang - televízió)
Petrányi Viktória (Producer)
Esztán Mónika (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Petrik Andrea (Filmszínész)
Fabók István (Producer - televízió)
Poós András Tibor (Producer)
Faltay Csaba (Zeneszerző)
Pósán Zsuzsa (Vágó)
Fazakas Péter (Rendező)
Prokopp Robert (Producer)
Fazekas Csongor (Hang)
Puszt Tibor (Rendező)
Fazekas Lajos (Rendező)
Pusztai Ferenc (Producer)
Fekete-Kovács Kornél (Zeneszerző)
Rácz Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Fényes András (Producer)
Rajna Gábor (Producer)
Ferenczy Gábor (Producer)
Rajna György (Hang)
Fiers Ádám (Vágó)
Richly Zsolt (Animációs - televízió)
Fillenz Ádám (Operatőr)
Robert Balazs (Hang)
Fogarasi Gergely (Rendező)
Rófusz Ferenc (Animációs - televízió)
Forgács András (Forgatókönyvíró)
Rohonyi Gábor (Rendező)
Forgács Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Romwalter Judit (Producer)
Füredi Vilmos - felügyelő bizottsági tag (Producer)
Roszik Gergely (Vágó)
Garami Gábor (Producer)
Rozgonyi Ádám (Forgatókönyvíró)
Gárdos Péter (Rendező)
Rózsásiné Sommer Katalin (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Gát György (Rendező - televízió)
Rudolf Péter (Filmszínész)
Géczy Dávid (Rendező - televízió)
Sándor György (Producer)
Gerebics Sándor (Rendező)
Sándor Pál - elnökségi tag (Producer)
Gergely András (Hang)
Sarudi Gábor (Producer - televízió)
Gergely Zoltán (Rendező)
Schmidt Judit (Producer)
Gerő Marcell (Rendező)
Schmidt László (Producer - televízió)
Gerő Péter (Rendező)
Seres Tamás (Rendező - televízió)
Gerő Szandra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Siflis Zoltán (Producer - televízió)
Gödrös Frigyes (Rendező)
Sik Endre (Producer - televízió)
Gothár Márton (Vágó)
Simonyi Balázs (Rendező - televízió)
Grőger Zoltánné, Grőger Kati (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Sipos Gábor (Producer)
Grosan Cristina (Rendező - televízió)
Sipos Gábor (Hang)
Grósz Arthur Valentin (Zeneszerző)
Sívó Júlia (Vágó)
Gryllus Dorka (Filmszínész)
Skrabski Fruzsina (Rendező - televízió)
Gulyás Ákos (Operatőr)
Sólyom András (Rendező)
Gyarmathy Ágnes (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Somogyi György (Forgatókönyvíró)
Gyöngyössy Bence (Rendező)
Somogyvári Rudolf (Rendező - televízió)
György Lea (Animációs - televízió)
Stalter Judit (Producer)
Gyulai Líviusz (Animációs - televízió)
Surányi András (Rendező)
Hábermann Jenő (Producer)
Sütő András (Filmszínész)
Hajduk Károly Péter (Filmszínész)
Szabados Mihály (Filmszínész)
Hargittai László (Vágó)
Szabó Ildikó (Rendező)
Harrer Katalin (Producer)
Szabó Illés (Forgatókönyvíró)
Hartung Dávid (Operatőr)
Szabó IVán (Forgatókönyvíró)
Havas Ágnes (Producer)
Szabó Simon (Rendező)
Havasi József (Operatőr)
Szabó Szonja (Rendező - televízió)
Hegedűs 2 László (Animációs - televízió)
Szajki Péter (Rendező)
Hegedűs Bálint (Forgatókönyvíró)
Szajki-Vörös Adél (Forgatókönyvíró)
Hegedűs D. Géza (Filmszínész)
Szakács Györgyi (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Henrik Irén (Animációs - televízió)
Szalai Károly (Vágó)
Herbai Máté (Operatőr)
Szalay Péter (Rendező - televízió)
Herendi Gábor (Rendező)
Szamosi Zsófia (hivatalos név Szandtner Zsófia) (Filmszínész)
Herner Dániel (Producer)
Szántó Gábor (Producer)
Hidasi Dalma (Producer)
Szász Attila (Rendező)
Hollós László (Producer)
Szász János (Rendező)
Hörcher Gábor (Rendező - televízió)
Szatmári Péter (Operatőr)
Horkay István (Animációs - televízió)
Szederkényi Miklós (Rendező - televízió)
Horkay Péter (Filmszínész)
Székely Orsolya (Rendező - televízió)
Horváth János (Filmszínész)
Székely Tamás (Hang)
Horváth Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Székely Viktória Szilvia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Hujber Balázs (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Szekeres Dénes (Producer)
Hutlassa Tamás - elnökségi tag (Producer)
Szemző Tibor (Zeneszerző)
Ifj Erdélyi Gábor (Hang)
Szilágyi Varga Zoltán (Animációs - televízió)
ifj. Vidnyánszky Attila (Filmszínész)
Szilágyi Virgil - felügyelő bizottsági tag (Operatőr)
Iván Attila (Producer)
Szinek Klára Magda (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ivanyi-Bitter Brigitta dr. (Producer - televízió)
Szita Miklós (Producer - televízió)
Jamrik Levente (Rendező - televízió)
Sztarenki Dóra (Filmszínész)
Jancsó Dávid - elnökségi tag (Vágó)
Szűcs Dóra (Rendező - televízió)
Jankovics Péter (Filmszínész)
Szűcs Gábor (Rendező)
Jánoskúti Márta (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Talán Csaba (Operatőr)
Janovics Zoltán (Producer)
Tanca Norbert (Producer)
Jónás Kata (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tasnádi István (Forgatókönyvíró)
Józsa László (Producer - televízió)
Temesváry Károly /Balázs/ (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Juhász Imre (Operatőr)
Tenki Réka (Filmszínész)
Juhász Róbert (Hang)
Tényi István Géza (Rendező - televízió)
Juristovszky Sosa (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Ternovszky Béla (Animációs - televízió)
Kabay Barna (Rendező)
Tesner Anna (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kajtár Jánosné "Bogyó" (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Thuróczy Szabolcs (Filmszínész)
Kakuk Andrea (Producer)
Tímár Péter (Rendező)
Kállay Sándor (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tolnai Szabolcs (Rendező - televízió)
Kálóczy Réka (Animációs - televízió)
Török Ferenc (Rendező)
Kalotás Csaba (Zeneszerző)
Török Gábor Zoltán (Producer)
Kántor László (Producer)
Tősér Ádám (Rendező - televízió)
Kapitány Iván (Rendező)
Tóth András (Producer)
Kapitány-Diószegi Judit (Producer)
Tóth Csaba (Vágó)
Katona Zsuzsa (Rendező - televízió)
Tóth Péter Pál (Rendező - televízió)
Kautezky Schőn Adrienn (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tóth Tihamér Jenő (Operatőr - televízió)
Kecskes Karina (Filmszínész)
Tőzsér Attila (Producer)
Kemenesi Tünde (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Trokán Nóra (Filmszínész)
Kerek Béla (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tuza-Ritter Bernadett (Vágó)
Kinyó Ferenczy Tamás (Rendező - televízió)
Udvardy Anna (Producer - televízió)
Király István (Vágó)
Ugrin Julianna (Producer)
Kisfaludy András (Producer - televízió)
Valcz Gábor Péter (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kiss Gábor (Operatőr)
Váradi Gábor (Producer)
Kiss Viki Réka (Producer)
Varga Ádám (Filmszínész)
Kiss Wanda (Vágó)
Varga Ágota (Rendező - televízió)
Klöpfler Tibor (Operatőr)
Varga Tamás (Filmszínész)
Köbli Norbert (Forgatókönyvíró)
Varsányi Ferenc (Animációs - televízió)
Kocsis Tibor (Rendező - televízió)
Vékes Csaba (Rendező)
Kollányi Tamás (Vágó)
Veres Attila (Forgatókönyvíró)
Kolozsi László dr. (Forgatókönyvíró)
Vermes Iván (Operatőr)
Koltai Róbert (Rendező)
Vitézy László (Rendező)
Koncz Gabriella (Vágó)
Vitrai Júlia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kormos Ildikó dr. (Rendező - televízió)
Webber Krisztina Àgnes (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kőszegi Edit (Rendező)
Zajti Ferenc (Forgatókönyvíró)
Kovács György- tiszteletbeli tag (Hang)
Zákonyi S. Tamás (Producer)
Kovács István (Rendező)
Zányi Tamás (Hang)
Kovács Lehel (Filmszínész)
Zentai István (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kovács M. András (Forgatókönyvíró)
Zsigmond Attila (Rendező - televízió)
Kovács Patrícia (Filmszínész)
Zsigmond Dezső (Rendező - televízió)
 
Magyar Nemzeti Filmalap - pártoló tag