Academy

Ágoston Zsombor (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Koltai Róbert (Rendező)
Almási Tamás (Rendező)
Koltay Gábor (Rendező)
András Ferenc (Rendező)
Koncz Gabriella (Vágó)
Anger Zsolt (Filmszínész)
Koncz Teréz Irén (Rendező)
Anna Zavorszky (Producer - televízió)
Kormos Ildikó dr. (Rendező - televízió)
Antal Nimród (Rendező)
Kőszegi Edit (Rendező)
Antal-Fógel Adrienn (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kovács István (Rendező)
Ardai Tamás (Rendező - televízió)
Kovács László (Hang)
Árpa Karolina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kovács M. András (Forgatókönyvíró)
Asztalos Adrien (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kovács Patrícia (Filmszínész)
Balázs Ádám (Zeneszerző)
Kovács Zoltán (Vágó)
Balázs Gábor (Hang)
Köves Ábel (Producer)
Balázs István Balázs (Operatőr)
Kozma Éva (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Balázs Krisztina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kresmery Dániel (Producer)
Balla Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kriskó Ancsa (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Balog Gábor (Operatőr)
Krstic Milorad (Rendező)
Balogh György (Rendező)
Kulka János (Filmszínész)
Balogh László (Rendező - televízió)
Kund Barbara (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Balsai Móni (Filmszínész)
Kurucz Sándor (Operatőr)
Bán János (Filmszínész)
Lajos Tamás (Producer)
Banovits Vivianne (Filmszínész)
Laska Pál (Forgatókönyvíró)
Barbalics Péter (Producer)
László Dunai (Vágó)
Bárdos Csaba (Animációs - televízió)
László Gábor (Rendező - televízió)
Bárdosi Ibolya (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
László Panna (Filmszínész)
Barnóczki Ákos (Rendező)
László Zsolt (Operatőr)
Barsi Béla (Vágó)
Lemhényi Réka (Vágó)
Básti Juli (Filmszínész)
Lengyel Rita (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Bede-Fazekas Szabolcs (Filmszínész)
Lente Viktor (Hang)
Békés Itala (Filmszínész)
Lévai Balázs (Producer)
Békési Gábor (Filmszínész)
Lukács Péter Benjámin (Hang)
Belénessy Csaba (Producer - televízió)
M.Kiss Csaba (Rendező)
Bella Máté (Zeneszerző)
Madácsi Imre Péter (Hang)
Benkovits Bálint (Rendező - televízió)
Madarász Isti (Rendező)
Bereczki Csaba József - elnökségi tag (Rendező)
Major Csaba (Hang)
Bergendy Péter (Rendező)
Major István (Producer)
Berger József (Producer)
Makk Ildikó (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Berger László (Operatőr)
Marosi Gábor (Operatőr)
Bernáth Szilárd (Rendező - televízió)
Márta István (Zeneszerző)
Berta Enikő (Rendező - televízió)
Másik János (Zeneszerző)
Blake-Horvàth Csilla (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Máthé Tibor (Operatőr)
Bodzsár István (Producer)
Mayer Zoltán (Operatőr)
Bognar Attila (Producer)
Mécs Monika (Producer)
Böhm András (Producer)
Medvigy Gábor (Operatőr)
Bőhm Dániel (Hang)
Merza Gábor Márton (Filmszínész)
Bonta Zoltán (Rendező)
Mesterházy Ernő (Producer)
Borbély Alexandra (Filmszínész)
Mészáros Máté (Filmszínész)
Bordán Lili (Filmszínész)
Mezei Áron (Vágó)
Bozsogi János (Rendező - televízió)
Miklós Ádám (Rendező)
Breckl János (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Miklós Mari (Vágó)
Bródy Gábor (Producer - televízió)
Mikulás Ferenc (Animációs - televízió)
Bucsi Réka (Animációs - televízió)
Miló Mihály (Operatőr)
Bunyik Bela (Producer)
Móczán Péter (Producer)
Cakó Ferenc (Animációs - televízió)
Mohai György (Hang)
Can Togay (Rendező)
Moharos Attila József (Rendező - televízió)
Csákányi Eszter (Filmszínész)
Mohi Sándor (Operatőr - televízió)
Csáki János (Hang)
Moldvai Márk (Zeneszerző)
Csáky Attila (Producer)
Molnár Levente (Filmszínész)
Csatári Viktória (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Molnár Piroska (Filmszínész)
Csernai Judith (Producer)
Monori Erzsébet Lidia (Filmszínész)
Csicskár Dávid (Rendező)
Mosonyi Szabolcs (Rendező - televízió)
Csillag Mano (Vágó)
Mózes Gyula István (Vágó)
Csorba Lóránt (Zeneszerző)
Muhi András dr. (Producer)
Csortos Szabó Sándor (Producer - televízió)
Muhi Klara dr. (Forgatókönyvíró)
Csuja László (Rendező)
N. Forgács Gábor (Rendező)
Csukas Sandor (Operatőr)
Nádasy László ifj. (Operatőr - televízió)
Czakó Judit (Vágó)
Nádorfi Lajos (Operatőr - televízió)
Czakó Noémi (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Nagy András (Operatőr)
Czomba Imre (Zeneszerző)
Nagy Ernő (Operatőr - televízió)
Dala István (Operatőr)
Nagy Zsolt (Filmszínész)
Damokos Csaba (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Nedeczky Dóra (Producer - televízió)
Dárday István (Rendező)
Nemes Jeles László (Rendező)
Deák Péter (Producer)
Nemeth Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Détári Géza (Producer)
Neukum Nóra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Dévényi Tamás (Hang)
Novák Emil - elnökségi tag (Operatőr)
Dézsy Zoltán (Rendező - televízió)
Novák János (Zeneszerző)
Ditz Edit (Producer)
Novák Tamás (Rendező - televízió)
Divinyi Réka (Forgatókönyvíró)
Oberfrank Pál György (Filmszínész)
Dobó Kata (Filmszínész)
Oláh Kata (Rendező - televízió)
Dobos Tamás (Operatőr)
Oláh Zoltán (Operatőr)
Dobray György (Rendező)
Ónodi Eszter (Filmszínész)
Döbrösi Laura (Filmszínész)
Ordódi György (Rendező - televízió)
Dombrovszky Linda Emese (Rendező - televízió)
Ordódy Judit (Producer - televízió)
Dömötör Péter (Operatőr - televízió)
Ördög Zsófia Eszter (Vágó)
Dora György (Producer)
Osváth Gábor (Producer)
dr. Kollarik Tamás (Producer - televízió)
Pacsay Attila (Zeneszerző)
Dreissiger László (Producer)
Pajer Róbert (Rendező)
Dudas Jeno Viktor (Rendező - televízió)
Pálfi Zsolt (Rendező)
Duszka Péter Gábor (Vágó)
Páll Zsolt Ákos (Filmszínész)
Edelényi János (Rendező)
Pallós Nelli (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Edina Vadócz (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Pap Ferenc (Operatőr)
Egri Pál Zoltán (Producer)
Papp Gábor Zsigmond (Rendező - televízió)
Elek Judit (Rendező)
Parádi Gergely (Zeneszerző)
Erdélyi Dániel (Rendező)
Pataki Szandra (Animációs - televízió)
Erős Csaba Attila (Hang - televízió)
Patócs Róbert Máté (Operatőr)
Esztán Mónika (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Pék Csaba (Producer)
Fabók István (Producer - televízió)
Petényi Katalin (Rendező)
Faltay Csaba (Zeneszerző)
Péterffy Máté (Hang)
Farkas Ádám (Producer)
Petrányi Viktória (Producer)
Farkas György (Rendező - televízió)
Petrik Andrea (Filmszínész)
Fazakas Péter (Rendező)
Petrilla Orsolya (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Fazekas Csongor (Hang)
Pirisi László (Zeneszerző)
Fazekas Lajos (Rendező)
Poós András Tibor (Producer)
Fehér Krisztina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Pozsgai Zsolt (Rendező)
Fék György (Hang)
Prokopp Robert (Producer)
Fekete Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Puszt Tibor (Rendező)
Fekete-Kovács Kornél (Zeneszerző)
Pusztai Ferenc (Producer)
Fényes András (Producer)
Rácz Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ferenczy Gábor (Producer)
Rajna György (Hang)
Fiers Ádám (Vágó)
Rauschenberger János (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Fogarasi Gergely (Rendező)
Robert Balazs (Hang)
Forgács András (Forgatókönyvíró)
Rófusz Ferenc (Animációs - televízió)
Forgács Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Romwalter Judit (Producer)
Füredi Vilmos (Producer)
Roskó Péter Zoltán (Producer - televízió)
Garas Dániel (Operatőr)
Roszik Gergely (Vágó)
Gát György (Rendező - televízió)
Rozgonyi Ádám (Forgatókönyvíró)
Géczy Dávid (Rendező - televízió)
Rózsásiné Sommer Katalin (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Gera Marina (Filmszínész)
Rudolf Péter (Filmszínész)
Gerebics Sándor (Rendező)
Sándor György (Producer)
Gergely András (Hang)
Sándor Pál - elnökségi tag (Producer)
Gergely Zoltán (Rendező)
Sarudi Gábor (Producer - televízió)
Gerő Marcell (Rendező)
Sass Péter (Vágó)
Gerő Péter (Rendező)
Schmidt Judit (Producer)
Gerő Szandra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Schmidt László (Producer - televízió)
Geszti Péter (Producer)
Schreiter Lilla (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Gödrös Frigyes (Rendező)
Sellő Hajnal- tiszteletbeli tag (Vágó)
Gothár Márton (Vágó)
Seres Tamás (Rendező - televízió)
Gózon Francisco Salomón (Operatőr)
Siflis Zoltán (Producer - televízió)
Gregor Bernadett (Filmszínész)
Sik Endre (Producer - televízió)
Grőger Zoltánné, Grőger Kati (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Sipos Gábor (Hang)
Grosan Cristina (Rendező - televízió)
Sipos Kornél (Producer)
Grósz Arthur Valentin (Zeneszerző)
Skrabski Fruzsina (Rendező - televízió)
Gryllus Dorka (Filmszínész)
Somogyi György (Forgatókönyvíró)
Gubík Ági (Filmszínész)
Somogyvári Rudolf (Rendező - televízió)
Gül Togay (Producer)
Stark Ervin (Hang)
Gulyás Ákos (Operatőr)
Sütő András (Filmszínész)
Gulyás Gyula (Rendező)
Szabados Mihály (Filmszínész)
Gyarmathy Ágnes (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Szabados Viktor (Rendező - televízió)
Gyöngyössy Bence (Rendező)
Szabó Béla (Producer)
György Lea (Animációs - televízió)
Szabo Csilla (Vágó - televízió)
György Péter Bruno (Producer)
Szabó Ildikó (Rendező)
Gyulai Líviusz (Animációs - televízió)
Szabó Illés (Forgatókönyvíró)
Hábermann Jenő (Producer)
Szabó Szonja (Rendező - televízió)
Hajdu Péter Mihály (Vágó - televízió)
Szajki Péter (Rendező)
Halász Gábor (Operatőr)
Szajki-Vörös Adél (Forgatókönyvíró)
Halász Judit (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Szakács Györgyi (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Haragonics Sára (Rendező)
Száki Adrián (Producer)
Harcsa Béla (Rendező)
Szalai Károly (Vágó)
Hargittai László (Vágó)
Szalay Péter (Rendező - televízió)
Harrer Katalin (Producer)
Szamosi Zsófia (hivatalos név Szandtner Zsófia) (Filmszínész)
Hartung Dávid (Operatőr)
Szántó Gábor (Producer)
Havasi József (Operatőr)
Szarvas Attila (Filmszínész)
Hegedűs 2 László (Animációs - televízió)
Szász Attila (Rendező)
Hegedűs D. Géza (Filmszínész)
Szász János (Rendező)
Henrik Irén (Animációs - televízió)
Szederkényi Miklós (Rendező - televízió)
Herbai Máté (Operatőr)
Székely Orsolya (Rendező - televízió)
Herczeg György (Producer - televízió)
Székely Tamás (Hang)
Herner Dániel (Producer)
Székely Viktória Szilvia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Hevér Zoltán (Rendező - televízió)
Szekeres Dénes (Producer)
Hidasi Dalma (Producer)
Szélesi Sándor (Forgatókönyvíró)
Hollós László (Producer)
Szilágyi Varga Zoltán (Animációs - televízió)
Hörcher Gábor (Rendező - televízió)
Szilágyi Virgil - felügyelő bizottsági tag (Operatőr)
Horkay István (Animációs - televízió)
Szinek Klára Magda (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Horkay Péter (Filmszínész)
Szlávik Juli (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Hortobágyi Ernella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Sztarenki Dóra (Filmszínész)
Horváth János (Filmszínész)
Szűcs Dóra (Rendező - televízió)
Horváth Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Szűcs Edit (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Hufnagel Mariann /. Hufnagel Csaba Szilveszterné / (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Szűcs Gábor (Rendező)
Hujber Balázs (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Talán Csaba (Operatőr)
Hutlassa Tamás - elnökségi tag (Producer)
Tanca Norbert (Producer)
Ifj Erdélyi Gábor (Hang)
Taschler Andrea (Producer)
ifj. Vidnyánszky Attila (Filmszínész)
Tasnádi István (Forgatókönyvíró)
Iván Attila (Producer)
Temesváry Károly /Balázs/ (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ivanyi-Bitter Brigitta dr. (Producer - televízió)
Tenki Réka (Filmszínész)
Jamrik Levente (Rendező - televízió)
Tényi István Géza (Rendező - televízió)
Jancsó Dávid - elnökségi tag (Vágó)
Ternovszky Béla (Animációs - televízió)
Jankovics Péter (Filmszínész)
Thuróczy Szabolcs (Filmszínész)
Jánoskúti Márta (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tímár Péter (Rendező)
Janovics Zoltán (Producer)
Tolnai Szabolcs (Rendező - televízió)
Jónás Kata (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Törköly Róbert (Producer - televízió)
Josef Demian (Operatőr)
Török Gábor Zoltán (Producer)
Józsa László (Producer - televízió)
Tősér Ádám (Rendező - televízió)
Judit Sinkovics (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tóth András (Producer)
Juhász Buday Zsolt (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tóth Barnabás (Rendező)
Juhász Imre (Operatőr)
Tóth Csaba (Vágó)
Juhász Róbert (Hang)
Tóth Péter Pál (Rendező - televízió)
Juhos Gábor (Hang)
Tóth Tamás (Rendező)
Juristovszky Sosa (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tóth Tihamér Jenő (Operatőr - televízió)
Juszt Balázs (Rendező)
Tóth Zsolt (Operatőr)
Kabay Barna (Rendező)
Tőzsér Attila (Producer)
Kakuk Andrea (Producer)
Trepper Viktoria (Producer)
Kállay Sándor (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Trokán Nóra (Filmszínész)
Kálóczy Réka (Animációs - televízió)
Tuza-Ritter Bernadett (Rendező - televízió)
Kalotás Csaba (Zeneszerző)
Tyukász Tünde (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kántor László (Producer)
Ugrin Julianna (Producer)
Kapitány Iván (Rendező)
Valcz Gábor Péter (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kapitány-Diószegi Judit (Producer)
Vancsik Péter (Forgatókönyvíró)
Katona Zsuzsa (Rendező - televízió)
Vanicsek Oliver (Forgatókönyvíró)
Kautezky Schőn Adrienn (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Váradi Gábor (Producer)
Kecskes Karina (Filmszínész)
Varga Ádám (Filmszínész)
Kemenesi Tünde (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Varga Ágota (Rendező - televízió)
Kenyeres Gyula (Producer - televízió)
Varga Tamás (Filmszínész)
Kerek Béla (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Varsányi Ferenc (Animációs - televízió)
Kerekes Vica (Filmszínész)
Vékes Csaba (Rendező)
Kinyó Ferenczy Tamás (Rendező - televízió)
Veres Attila (Forgatókönyvíró)
Király István (Vágó)
Vermes Iván (Operatőr)
Kisfaludy András (Producer - televízió)
Vincze Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kiss Dorka (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Vitézy László (Rendező)
Kiss Gábor (Operatőr)
Vörös András (Forgatókönyvíró)
Kiss Viki Réka (Producer)
Webber Krisztina Àgnes (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Klimo Péter (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Zajti Ferenc (Forgatókönyvíró)
Klöpfler Tibor (Operatőr)
Zákonyi S. Tamás (Producer)
Köbli Norbert (Forgatókönyvíró)
Zentai István (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kocsis Tibor (Rendező - televízió)
Zsigmond Attila (Rendező - televízió)
Kollányi Tamás (Vágó)
Zsigmond Dezső (Rendező - televízió)
Kolozsi László dr. (Forgatókönyvíró)
Zurbó Dorottya (Rendező - televízió)
 
Nemzeti Filmintézet - pártoló tag